Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 10 informacji. Wszystkie poniżej.

Zaproszenie na pergolę »
Tekst opublikowany 2012-08-30, opracowanie um
Przedstawiciele Komisji Europejskiej, UEFA, Organizacji Streetfootballworld, Fundacji V4sport zapraszają na uroczystą ceremonię otwarcia Turnieju Football Fair Play, która odbędzie się w piątek, 31 sierpnia o godzinie 10 na Pergoli obok Hali Stulecia.

Wyspa traci największą przychodnię »
Tekst opublikowany 2012-08-27, opracowanie A.G.
W trudnej sytuacji znalazła „Przychodnia na Biskupinie” przy ul. Olszewskiego. To największa w dzielnicy wielospecjalistyczna placówka. Od września pacjenci będą mogli korzystać z jej świadczeń, refundowanych przez NFZ, w bardzo ograniczonym zakresie. Setki z nich stracą w ogóle taką możliwość. Będą zmuszeni szukać gdzie indziej albo płacić. A wszystko przez utratę kontraktów, do której doszło na skutek nowych konkursów, właśnie rozstrzygniętych przez Fundusz.

Okolice pętli tramwajowej na Biskupinie wątpliwą ozdobą osiedla »
Tekst opublikowany 2012-08-22, opracowanie Agajoan
Codziennie przechodzi tamtędy wielu mieszkańców Biskupina i nikomu nie przeszkadza brud, smród i nieporządek panujący na alejce przy ul. Olszewskiego numery 124-116.

Park Szczytnicki – powód do dumy i do wstydu »
Tekst opublikowany 2012-08-18, opracowanie Prof. dr hab. Ludwik Tomiałojć
Wrocławianie powtarzają samochwalczą opinię, jakoby Park Szczytnicki był największym i najpiękniejszym założeniem parkowym w miastach Europy.

Tajemnicze skrzynie w ZOO »
Tekst opublikowany 2012-08-18, opracowanie zoo/red
Niecodziennego odkrycia dokonali pracownicy prowadzący remont Pawilonu Terrarium we wrocławskim ZOO.

Nowe osiedle obok schronu? »
Tekst opublikowany 2012-08-16, opracowanie red
Miasto wystawiło na przetarg zabytkowy schron przy ul. Dembowskiego 41 na Biskupinie. Cenę wywoławczą ustalono na 460 tys. złotych.

4 mln za hotel wg projektu Konwiarza  »
Tekst opublikowany 2012-08-07, opracowanie red
Wrocławska Akademia Wychowania Fizycznego wystawiła na przetarg jeden z ciekawszych obiektów architektury na Wielkiej Wyspie – położony w centralnym punkcie kompleksu Stadionu Olimpijskiego hotel „Olimpia”.

Punkty zapalne Wielkiej wyspy »
Tekst opublikowany 2012-08-02, opracowanie Franciszek58
List od czytelnika: Od kilku miesięcy obserwuję spory i dyskusje toczące się na łamach Waszej gazety (Wielka Wyspa) oraz portalu (wielkawyspa.pl) i musze przyznać, że mam mieszane uczucia.

Kosmiczna Hala Stulecia »
Tekst opublikowany 2012-08-01, opracowanie .
W Hali Stulecia można obejrzeć niesamowite pokazy video mappingu, przygotowane przez belgijską grupę AntiVJ. Pokaz zwiedzania Centrum Poznawczego w Hali Stulecia - interaktywnego muzeum, które działa od lutego tego roku.

Dziupla na wschód od Wyspy »
Tekst opublikowany 2012-08-01, opracowanie red.
Tuż za wschodnią granicą Wielkiej Wyspy policjanci odkryli jedno z kilku miejsc, gdzie międzynarodowy gang złodziei samochodów trzymał skradzione auta. Złodzieje wpadli przez... ogłoszenia w Internecie.

Dzisiaj
Środa 16 października 2019
Imieniny
Ambrożego, Florentyny, Gawła

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
www.otowielkawyspa.pl © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl